صفحه اصلی صفحه اصلی

برگزاری مسابقات فوتبال نوجوانان قهرمانی استان

روسای هیئت های فوتبال شهرستان ها:

با توجه به برگزاری مسابقات فوتبال نوجوانان قهرمانی استان،مدارک زیر را حداکثر تا تاریخ 1393/5/13 به هیئت فوتبال استان ارسال نمایید:

مدارک لازم:

ادامه مطلب...

 

کلاس مربیگری استعداد یابی و درجه c آسیا

هیات فوتبال استان (کمیته آموزش) در نظر دارد در شهریور ماه سال جاری کلاس های مربیگری استعداد یابی و درجه c آسیا را برگزار نماید،متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به هیات فوتبال استان مراجعه نمایند.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه ، 16 تیر 1393 ، 20:56 )

 

اردوی تیم ملی فوتبال بانوان در رده سنی جوانان

امور ورزش بانوان فدراسیون در نظر دارد اردوی تیم ملی فوتبال بانوان رده سنی جوانان را از تاریخ 93/4/21 لغایت 93/4/26 در استان تهران برگزار نماید.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه ، 16 تیر 1393 ، 20:55 )

ادامه مطلب...

 

اردوی تیم ملی فوتسال بانوان در رده سنی بزرگسالان

دومین اردوی انتخابی تیم ملی فوتسال بانوان رده سنی بزرگسالان از تاریخ 93/4/13 لغایت 93/4/17 در تهران با دعوت از دو نفر از بانوان استان کردستان برگزار می گردد.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه ، 16 تیر 1393 ، 20:56 )

ادامه مطلب...

 

ثبت نام چمن مصنوعی ملک نیا

به اطلاع علاقمندان به فوتبال میرساند زمین چمن مصنوعی شماره 1 و 2 استادیوم ملک نیا در دو نوبت صبح و بعداظهر ثبت نام می نماید.

 

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه ، 16 تیر 1393 ، 18:25 )

ادامه مطلب...

 

تجلیل و تقدیر از برترین های فوتبال استان کردستان

بهنام نظری درروز هفتم تیرماه سال جاری در این همایش اظهار کرد: فوتبال کردستان در حال حاضر به آن شکل گذشته توانمند خود، نمانده است.

وی با بیان اینکه فوتبال وارد عرصه علمی و مبدل به صنعت شده است، افزود: نیازمندی فوتبال اروز صرف هزینه و جذب اسپانسر است که در این راستا امیدواریم بهترین توفیقات حاصل شود.
رئیس هیئت فوتبال کردستان خاطرنشان کرد: از زمانی که درآمدزایی در فوتبال شروع شد به همان میزان از فوتبال کشور عقب افتادیم، چرا که در عرصه رقابت مالی توان هیئت فوتبال استان برای فعالیت در این شرایط اندک بود.
نظری با یادآوری انتخاب خود در دور اول ریاست هیئت در سال 88 گفت: در آن زمان سنندج به عنوان مرکز استان که همواره دارای تیم‌ها و بازیکنان خوبی بود، هیچ تیمی در دسته اول استان نداشت.
وی با بیان اینکه در ادامه کار تلاش کردیم با برنامه‌ریزی‌های کوتاه و بلندمدت از ظرفیت نخبگان استفاده کنیم، گفت: متأسفانه در استان کردستان نه کارخانه‌های بزرگ برای حمایت از فوتبال وجود داشت و نه شخصیت‌های حقیقی تمایل چندانی به پشتیبانی از فوتبال داشتند.
رئیس هیئت فوتبال کردستان افزود: به همین دلیل کار را با استفاده از قابلیت‌های سازمان‌های مردم نهاد و همچنین شهرداری‌ها آغاز کردیم که در این راستا شهرداری کامیاران پیشقدم شده بود.
نظری با بیان اینکه شهرداری توانست فوتبال مرده را به حرکت درآورد، تصریح کرد: پس از کامیاران، شهرستان‌های قروه و دیواندره نیز در این راستا فعال شدند که ثمره آن صعود تیم فوتبال دیواندره به رقابت‌های لیگ برتر استان بود.
وی با بیان اینکه یکی از حلقه‌های مفقوده فوتبال منابع مالی بوده است، خاطرنشان کرد: تلاش کردیم وضعیت فوتبال استان را از شرایط بد و ناگوار خود خارج کنیم.
رئیس هیئت فوتبال کردستان با بیان اینکه تیم جوانان و امیدهای قروه در لیگ دسته یک کشور حضور دارد، گفت: این موضوع نشان می‌دهد ظرفیت و ساختار زیربنایی ما شرایط خوبی دارد و باید منابع مالی به آن تزریق کنیم.

 

آخرین بروزرسانی ( شنبه ، 14 تیر 1393 ، 17:12 )